Tarih : 26 Ekim 2016, Çarşamba | Saat : 02:07:50
Otomatik Kepenk Fiyatı Al
Koçyiğit Kepenk telefon numaraları KOÇYİĞİT Yapı Otomasyon
Otomatik Kepenk ve Panjur sistemleri ihtiyacınıza uzun süreli çözümle sunmayı hedefler..

Sadece Hizmet öncesinde değil hizmeti aldıktan sonrada destek ve servis imkanından yararlanabileceğiniz bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz..


KOÇYİĞİT Kepenk Hizmetinizde..

Elektrikli Kepenk Doğru Seçim!

Elektirikli kepenk sistemleri öncelikle kullanım kolaylığı yönünden tercih edilmekte aynı zamanda çelik gövdeli panelleri sayesinde son derece güvenli bir sistemdir.

Dekoratif ve kurumsal kimliğinize uygunluk sağlayabilecek şekil ve renklerde boyanabilmekte. Bu durum tercih sebeplerinde öncelikli rol almaktadır.

Elektirikli kepenkler uzaktan kumanda veya buton yardımıyla açılıp kapanabilir elektirik kesintilerinde kesintisiz güç kaynası UPS yardımıyla kepenk sisteminiz normal çalışma sistemine devam eder.

Elektirikli kepenkler motor ve mekanik parçaları yağlanma ve bakım gerektirmez. Bu nedenle elektirikli kepenkler sıkça tercih edilmekte.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi arayın:

0216 397 06 02

0537 555 60 34

info@kepenk.com.tr

05.04.2013. 21:58

Kepenk Fiyatları

Teknik Özellikler için tıklayın.

Kepenk Fiyatları Nasıl Belirlenir

kepenk-fiyatlari

Kepenk fiyatları m2 bazında kullanılacak malzeme cins ve özelliklerine göre değişmektedir. Otomatik Kepenk fiyatları standart mağaza, dükkan, ofis, garaj kepenkleri gibi yaygın kullanım alanları için ortalama fiyat aralığı  3m2 alan için 2 kumandalı standart tip alüminyum panelden montaj hariç "650 - 800 TL" civarındadır..


Buna göre net bir fiyat belirlenebilmesi için istenilen renk, özellikler, panel çeşitleri gibi etkenler için bizimle iletişime geçmeniz daha sağlıklı bir sonuç almanızı sağlayacaktır.


Ödeme seçenekleri ve kampanyalar hakkında bilgi alabilmek için bizi arayın..

Bilgi ve detaylar için İletişim Sayfamızı ziyaret ediniz.


Bizi Hemen Arayın.!

TEL : 0216 397 06 02

GSM : 0537 555 60 34Otomatik Kepenk Teknik Özellikleri

Otomatik kepenkler hakkında teknik bilgiler

Otomatik kepenk sistemleri genelde 66 - 120 mm ölçülerinde, 0.80-1.00-1.20 mm et kalınlığında olup 1. kalitede üretilmiş galvanizli çelik profillerden oluşmaktadır.

Firmaların ral kataloglarında bulunan tüm renklerde seçilebilen otomatik kepenkler hırsızlığa karşıda oldukça güvenlidir.Yağmur, çamur, toz ve güneşe karşı son derece dirençlidir.

kepenk detayları


Patlayıcı ve yanıcı maddelere karşı yüksek direnç gösterirler. Manuel ay da motorlu uygulama seçenekleri mevcuttur, uzaktan kumandalı ya da buton kontrolü mümkün kılan Alman motorları gayet dayanıklıdır.

Galvanize kepenk profilleri 0.8 - 1.00 ve 1.20 mm et kalınlığı ve dört ayrı çeşitte üretilmektedir. Her tarafı kapalı, mikro delikli, düz ve çapraz örgülüdür.Örgülü tür kepenklerin sarım çapları daha yüksek olduğu için kutu detayı açısından gerekli ölçü de diğerlerine göre daha yüksektir.

Dikme profilleri 2.00 mm et kalınlığında ve galvaniz çelikten üretilir. Dikmelerde kullanılmış olan kauçuk fitil, metaller arsındaki sürtünmeyi önleyerek, aşınmayı engeller ses ve kısmi ısı izolasyonu sağlar.

Etek profili 1.5 mm et kalınlığında olan galvanize çelikten üretilmiş olan profiller kilit sistemi takılmasına olanak sağlarlar ve profillerin rüzgara karşı direnci arttırır. Galvanize çelik kepenklerde genelde santral motorlar kullanılmaktadır.

Tambur merkezinde bulunan motorun her iki tarafında ölçü ve ağırlığa bağlı olarak faklı adetlerde yaylar vardır.

Santral motorlar 230V / 60Hz’de çalışır ve ısınmaya karşı termik koruyucuları mevcuttur…11.03.2012. 14:21

Otomatik kepenk sistemleri artık lüks olmaktan çıkıp bir zorunluluğa dönüştü güvenlik için vazgeçilmez bir sistem olan otomatik kepenkler kolay kullanımı ve dekoratif görünümüyle ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanılabilir.

KOÇYİĞİT Yapı Otomasyon olarak biz, siz değerli müşterilerimize otomatik kepenk fiyatlarında uygun seçenekler sunuyoruz.